Hier is min of meer waar ons lede en mede-stappers bly. Ek het die posisies soms so n paar huise aangeskuif, sodat daar nie privaatheids probleem is nie.
Click op n ikoon of hou jou muis n oomblik op n ikoom om te sien wie bly daar. Dit is net n handige stukkie gereedskap as jy saamry geleenthede wil reel om te sien wie bly naby jou of op jou pad. Onthou as twee inkone baie naby aan mekaar is, mag dit dalk die naam langsaan wys.
Zoom dan net n bietjie in met Google se kontroles.
Epos my (mariusstanderpta@gmail.com) asb as jou adres nie nie wys nie of verkeerd is asb. Dit beteken waarskynlyk ek het nie jou straatadres nie.

Scroll af met die Scrollbar aan die regterkant van die bladsy om die ledelyste te sien. Dit is verdeel in 2 dele. Onlangse stappers(gaste en lede), en dan die onderste lys is van lede en gaste 2012 en vroeer.

Kliek op die titel van enige kolom, bv Naam of Van om die kolom te sorteer.
Om die lys volgens verjaarsdae te sorteer, kliek eers op Dag en dan op Maand...
2014/2015 Lede en Gaste
Foto Naam Van Dag Maand Woonbuurt Telkom SelN Epos Status
Stuur asb. Amelia Kuhn             Lid2015
Anna-Marie Lotter 23 11 Wapadrand* 012 394 1361(h) 082 334 1323 ALotter@thedti.gov.za Lid2015
Stuur asb. Annie van der Hout 29 3         Gas2014
Stuur asb. Antoinette vd Meulen             Gas2015-01
Brandon Pienaar 11 11 Kayalami   082 902 9197 commandoPienaar@gmail.com Gas2015-02
Cameron ???             Gas2014-12
Carolien Pienaar 29 10 Groenkloof*   083 267 1938 carolinapienaar@gmail.com Gas201402
Charl Roux         081 324 1541 charl.roux@hotmail.com Gas2015-04
Christell Raubenheimer             Gas2014-04
Christi Blignaut 14 1     083 601 3420 christieb@telkomsa.net Lid2015
Christo Vlok 3 3 Rooihuiskraal*   082 375 1379 christov@3vprojects.co.za Lid2015
Clarise Crous             Gas201504
Cornea Maree 22 8 Montana*   082 823 9981 corneamaree@yahoo.com Lid2015
Corrie Van Rensburg 19 6 Moreletapark* 012 993 2297(w) 083 472 8342 CvR180@nokiamail.com Lid2015
Daniela Swart             Gas2014-09
Diean       Moot       Gas201505
Stuur asb. Eckaard Le Roux 21 1     082 888 8499   Gas2015-04
Elize van As     Garsfontein*     EvanAs@HSRS.AC.ZA Gas2014-12
Stuur asb. Elsabe Spies         082 893 8735 elsabes@sanas.co.za Lid2014
Elsabe During 6 9   012 622 5573(w) 082 320 3430 duringe@elections.org Gas2015-04
Erane Le Roux 22 1         Gas2015-04
Erika Barnard 29 2 Queenswood* 012 328 4170(w) 082 859 9808 Erikabarnard2@Vodamail.co.za Lid2015
Erika Baak 29 1 Wonderboom-Suid* 012 335 2883(w) 082 321 0511 HeinEnErika@gmail.com Lid2014
Erna Lubbinge 10 4 Meyerspark 087 310 6400(w) 083 489 4788 erna@afrigis.co.za Gas2015-04
Ester de Castro 19 4 Magalieskruin* 012 430 2695(w) 082 788 5984 bosman@bitcc.co.za Lid2015
Francois van As     Garsfontein*     FvanAs@UJ.AC.ZA Gas2014-12
Fritz van Deventer 2 4 Hennopspark 012 336 8023(w) 082 808 0480 bce@dwaf.gov.za Lid2015
Gerrit Botha 11 10 Lynnwood*   012 307 7525 Gerrit.Botha@exxaro.com Lid2014
Graig Murdock             Gas2014
Stuur asb. Gundi du Toit         083 415 0641   Gas2014
Hanlie Strydom 8 4 Centurion*   083 415 0641 OSS@telkomsa.net Gas201402
Hein Baak 24 6 Wonderboom-Suid* 012 406 7854(w) 076 882 6920 Hein.Baak@energy.gov.za Lid2014
Helen Heyns 5 4 Witsand       Gas2015-04
Helene Gertenbach 19 4 Murrayfield*   073 618 0817 heleneg@icon.co.za Lid2015
Ilizette van Immerzeel 17 6 Lynwood* 012 472 0100(h) 082 773 3446 Ilizette@8tamail.com Lid2015
Irma van Ryssen 3 4 La Montagne* 012 803 6617(h) 082 925 4007 irmajvr@gmail.com Lid2014
Isabel Baatsen 2 12 Hennopspark* 012 804 6755(w) 084 506 1402 isabel@gdirons.co.za Lid2015
JS van der Merwe 29 3 Waverley* 012 307 2452(w) 082 926 7758 jacobus.vandermerwe@dcs.gov.za Gas2015-02
Stuur asb. JS Junior van der Merwe             Gas2014-03
Jackie Herbst 9 4 Villiera* 012 311 4286(w) 081 394 2750 Jackie06@telkomsa.net Lid2015
Jan du Preez 30 9 Florona* 012 327 2668(w) 082 820 4259 factory@cupboardvaluepta.co.za Lid2015
Janie Steinmann 4 10 Wingatepark* 012 845 9160(w) 082 376 6670 janie@sabrina.co.za Lid2015
Jannes van Ryssen 19 3 La Montagne* 012 420 5017(w) 084 404 4275 jvryssen@up.ac.za Lid2015
Jennifer Roets 3 2         Gas2015-04
Karin Krook 9 11 Lynwood manor* 012 361 4412(h) 073 147 8837 karink@abyx.co.za Lid2014
Stuur asb. Karin Martin 1 11 Garsfontein* 012 998 3029(h) 072 276 4271   Gas2014
Karin Smith 3 10 Murryfield* 012 361 0552(w) 082 957 5773 Karin@hpaudit.co.za Lid2014
Kobie Venter 8 3 Waverley* 012 307 2082(w) 082 973 6838 Kobie.Venter@dcs.gov.za Lid2015
Konrad Strydom 23 4 Mnandi*   083 415 0640 OSS@telkomsa.net Gas201402
Koos Meintjies 2 10 Randburg? 011 693 5120(w) 082 778 9790 Koos.Meintjes@meadowfeeds.co.za Lid2015
Laetitia Visagie             Gas2014-09
Leonore van der Merwe     Wilgers*   083 305 2783 leonorevdm@telkomsa.net Lid2015
Stuur asb. Lisa Crouse         082 324 4400   Gas2014
Lorraine Honiball             Gas2014-10
Lourette Roux 23 4 Cloverdene   074 348 4348 lorettaroux@gmail.com Gas2015-02
Luis Rocha 8 9 Erasmusrand* 012 347 1228(h) 012 347 0675 nusacon@worldonline.co.za Lid2015
Luitha Davel             Gas2015-04
Magda Grobler 25 4 Meyerspark* 012 845 9161(w) 083 268 6841 magda@sabrina.co.za Lid2015
Manfred ???             Gas2014-12
Mariete Naude 6 10 Pretoria Noord   082 462 8098 naudemariette@gmail.com Lid2014
Marius Stander 14 3 Moreletapark* 012 998 6267 x 116(w) 083 305 6223 MariusStanderPTA@gmail.com Lid2014
Stuur asb. Marlene O'Kelly             Gas2014-03
Stuur asb. Maryke vd Hout             Lid2015
Maryke van den Heuvel 20 8 Waterkloofhoogte* 012 346 5678(h) 082 473 8190 Marykevdh3@vodamail.co.za Lid2014
Stuur asb. Matthys van der Hout 20 12 Waverley* 012 671 1939(w) 072 138 5060 matthys.vanderhout@deneldynamics.co.za Lid2015
Stuur asb. Nick Smit 5 3   014 597 8439(w) 082 563 7729   Lid2015
Nico Roets             Gas2015-04
Nicolene van der Merwe       012 332 5639(h) 071 303 1511   Gas2015-01
Norma Grotius 5 2 Pretoria-Oos   084 569 4374 accountant.febasa@corpdial.co.za Lid2015
Paul Snyman 17 6     082 888 1128 pauls@uj.ac.za Lid2015
Paul Mulder 9 10 Groenkloof* 012 348 7081(h) 082 400 4166 paulmulder@telkomsa.net Lid2014
Stuur asb. Petra (sussie)             Gas2014-04
Phrina Oosthuizen 15 8 Murrayfield* 012 361 3629(w) 082 851 9624 poosthuizen@nyeleti.co.za Lid2015
Piet van Immerzeel 5 2 Lynnwood* 012 472 0100(h) 082 557 4320 piet@vipconsulting.co.za Lid2015
Pieter Coetzee           PC@itt.za.com Gas2014-10
Pieter Roux 2 12 Cloverdene   061 472 1357 proux09@gmail.co.za Gas2015-02
Rechia Blignaut 6 12         Gas2015-04
Renee Crous 29 7         Gas201505
Renier Botha             Gas2014-03
Rita Jordaan 15 2 Waterkloofrif* 012 347 0224(h) 082 459 5150 ritajatt@lantic.net Lid2015
Ronald Nothard 1 6 Menlopark* 012 460 1221(h) 072 326 7856 n/b Lid2015
Rosa Brand             Gas2014-03
Sally Steyn     Murryfield*   083 419 3935 steynsally@gmail.com Lid2015
Stuur asb. Sarie du Plessis 24 12         Gas2014
Silvia de Jong 6 9 Garsfontein*   012 841 3927 sdejong6980@gmail.com Lid2015
Steve de Villiers             Gas2014-03
Sue van Eeden             Gas2014-09
Susann Koen             Gas201505
Stuur asb. Temé Adonis             Gas2014-04
Vicky Oosthuysen 12 12 Waterkloof* 012 809 3311(w) 083 260 1105 vicksie12@gmail.com Lid2015
Wilna Moolman 5 2 Lyttelton* 012 336 7557(w) 082 804 2830 MoolmanW@dwa.gov.za Lid2015
Wouter Crous 27 4 Lyttelton*   012 327 2466? wouter@cupboardvaluepta.co.za Lid2015


Lede en gaste 2013 en vroeer
Foto Naam Van Dag Maand Woonbuurt Telkom SelN Epos Status
Adri Huyser 14 3     082 777 1301   Gas2012-12
Adrie Krugel 26 2 Amberfield 011 207 7840(w) 076 981 0638 akrugel@saipa.co.za Gas2013-02
Stuur asb. Amanda Harrington       010 001 2712(w) 083 785 4564 amanda@celtracms.co.za Gas2013-03
Stuur asb. Amerae Vercueil 30 6 Muckleneuck   082 747 8588 ameraev@mweb.co.za Gas2013-05
Stuur asb. Andra               Gas2012-06
Andre Van Wyk 7 9   012 345 3950(h) 083 645 0602 andrevanwyk@ebucksmail.com >>>2011
Stuur asb. Andrea Kuhn 24 11       andreakuh@gmail.com Gas2012-12
Annalene Bester     Boksburg area 011 814 3636(w)   annalene@wordonline.co.za Gas2013-08
Annali Swanepoel 14 2 Waterkloof   082 789 2570 annali@urbanvest.co.za Lid2013
Annetjie Joubert???             Gas2012-05
Stuur asb. Babette Schoeman 23 6 Faerie Glen   083 260 7773 Babette@sagroup.co.za Gas2013-06
Stuur asb. Barry Smith 23 5 Garsfontein 012 9931550(h)   Barry1@lantic.net >>>2011
Stuur asb. Belinda               Groenk201301
Stuur asb. Beryl Buchanan 1 1 Garsfontein X10 011 201 8927(w) 082 828 6315 ???@DB.NET??? ???
Brendon Jacobs 27 2         Gas2012-12
Stuur asb. Burda Barnard 19 1 Garsfontein     burdabarnard@yahoo.co.uk ???
Stuur asb. C van Schalkwyk             ???
Stuur asb. Carel Moolman             Gas2011
Stuur asb. Ceclia van Rensburg 8 2 Faerie Glen 012 991 0737(h) 082 375 6716 njvrens@mweb.co.za Lid2012
Stuur asb. Chanson van Heerden           chansonh@unitas.netcare.co.za >>>
Stuur asb. Chisjan Potgieter         082 5655510 chris@showit.co.za ???
Stuur asb. Christa         012 460 6841(w) 083 653 4870 christavs1@telkomsa.net ???
Stuur asb. Christo Krugel         071 435 1135   Gas2013-01
Stuur asb. Claudius Ge van Pittius 13 11 Lynnwood 012 348 2392(h) 082 396 0099 Claudiusgvp@gmail.com ---
Corrie du Preez 2 4 Florona 012 991 6600(w) 079 873 7959 info@elaesthetica.com Gas2013-11
Dalene Van Zyl 31 8 Garsfontein 012 845 9545(w) 082 334 2592 dalene@sabrina.co.za Gas2013-02
Danie Brynard 4 7 Moreletapark       Gas2012-12
Danie --Narkotiseer--     Waterkloofhoogte 012 346 5678(h) 082 473 8190 Marykevdh3@vodamail.co.za Gas2012-10
Danie Opperman 26 6 Lyttelton   083 253 7135 jdopperman34@gmail.com Gas2012
Stuur asb. Danielle             nella.red@gmail.com ???
Darin Flemming 25 10     072 510 2130   Gas2013-09
Stuur asb. Dawie de Beer         084 899 5552 zikomo@lantic.net ---
Stuur asb. Denise Gennisen 10 7 Weavindpark 012 802 1066(w) 083 446 4495 deniserosemarie@gmail.com ???
Stuur asb. Deonette Teichmann 1 12 Waterkloofrif 012 347 9218(h) 082 4622434 ritajatt@lantic.net ---
Dick Huyser 9 8     082 820 1829   Gas2012-12
Dina Bezuidenhout             Gas2012-01
Stuur asb. Dorris Meyer 29 3 Wapadrand   083 460 3247 dorris.meiers@gmail.com ---
Edith Steyn 2 2 Equestria   082 559 1666 EdithSteyn@gmail.com Lid2013
Stuur asb. Elana de Jager 16 6       elanadejager@hotmail.com ---
Stuur asb. Elrika Cronje 24 1 Monumentpark 012 664 5000(w) 082 683 0985 elrika@eyecare.co.za Gas2012-02
Ernst Teichmann 8 1 Linden 011 259 4515(w) 083 692 9314 ernst@adfinserve.co.za Gas2013-02
Esmeralda Nel 5 12 Rietondale 012 327 2464(w) 076 030 6961 esmereldanel18@gmail.com Lid2013
Stuur asb. Francois Pieterse 13 1     082 458 2533 Francois185@gmail.com ???
Stuur asb. Frederik van der Merwe             Gas
Freek van der Westhuizen             ---
Gerrie Scholtz 1 1 Alphen Park 012 460 6304(w) 072 948 6661 gescho@gmail.com Lid2013
Stuur asb. Gertie Botha             ???
Stuur asb. Hanlo Strydom             ???
Hans Lachmann 4 9 Willow Park Manor 012 803 8334(h) 083 395 6895 hans.lachman@riebenshost.co.za Lid2013
Helga Gombert 16 1         ---
Hendrik Meintjies 29 1       hmeintje@iafrica.com >>>2011
Stuur asb. Hildegarde Espach           hillie@mweb.co.za ???
Ian Jacobs             Gas2011
Stuur asb. JP Naude 3 7     082 929 3752   Gas2013-11
Jakes Thompson             Gas2013-10
Jamien Quirk             Gas2012-05
Joe Dessels 9 6   012 811 1042(h) 084 209 4957 dessels@enym.co.za Gas2013-01
Johan Krugel             Gas2013-01
Juan Buchner 13 1 Garsfontein   084 310 4177 Juan.buchner@dfafrica.co.za Gas2013-02
Karla Kriel (van Huyser) 28 7         Gas2012-12
Kaylee van Heerden             Gas2012-05
Stuur asb. Kerneels Breytenbach             Vermaak:Skrywer
Stuur asb. Kobus Botha           Kobus.Botha@crbard.com Gas2013-08
Stuur asb. Koos de Beer 19 3 Lynwood Glen 012 348 5273(h) 082 456 1384   >>>2011
Stuur asb. Lance Human           lancehuman@telkomsa.net Gas2012-02
Stuur asb. Liese Snyman           liese@rmbprivatebank.com ???
Stuur asb. Liezl Potgieter         083 5566071   ???
Llewellyn Pitzer 24 1 Highveld 012 668 0643(w) 076 145 6317 lpitzer@mweb.co.za Gas2013-01
Lolla Dessels 31 8   012 811 1042(h)   dessels@enym.co.za Gas2013-01
Stuur asb. Louis Bekker           louisbekker@mweb.co.za >>>2011
Stuur asb. Louise Sparks         082 927 2516 louisemaria.sparks@gmail.com ???
Stuur asb. Lucia Rodriques     Murryfield 012 818 8025(h) 083 259 9437 LMPR@webmail.co.za ???
Magda Van Aswegen 24 11 Garsfontein 012 302 2714(w) 082 412 3103 magdava99@gmail.com ---
Stuur asb. Magdaleen Bertolani             Gas2012-02
Stuur asb. Mandy               Gas2012-10
Stuur asb. Maretha Rossouw 11 5     082 802 90342 maretha.rossouw@gmail.com >>>2011
Mari Ueckermann 11 7       Geo6@tshwane.gov.za Gas2013-09
Stuur asb. Marie van der Merwe             >>>2012
Marie Teichmann             Gas2013-02
Stuur asb. Marieks Steyn 8 7 Qieenswood 012 333 4690(h)     >>>2011
Stuur asb. Marietjie Moolman             Gas2011
Marlene Murdock             Gas2012-05
Stuur asb. Martin             martinducron@mweb.co.za ???
Mary-Ann van Staden 18 9 Grimbeekpark     MaryAnn.VanStaden@nwu.ac.za Lid2013-05
Stuur asb. Mathilda Holtzhausen 8 3   012 3762083(h) 083 2278412 matildah@absamail.co.za ???
Stuur asb. Moira Blom         083 376 2965 Moira.blom@sita.co.za ???
Neels Campher       012 346 7943(w)   neelscampher@law.co.za Gas2012-02
Stuur asb. Nelia Oosthuizen 19 10 Erasmuskloof 012 420 0708(w) 072 514 6792 nelia@bluebull.co.za inet2013
Stuur asb. Nico Henning 1 10 Die Wilgers 012 807 4017(h) 076 810 4893   >>>2011
Stuur asb. Olga               Gas2012-02
Stuur asb. Petra Neethling             Gas2012-09
Pieter Steinmann             Gas2012-02
Stuur asb. Ria Breed 4 2     084 873 2756   >>>2011
Ria Hugo           mcw.hugo@gmail.com Gas2012-10
Stuur asb. Rialeen Meintjies 29 1         ---
Stuur asb. Rita de Waal 9 12 Lynnwoodglen 012 361 3825(h) 082 899 7083 ritadewaal@lantic.net ???
Stuur asb. Rohann Mattheus 15 1         ???
Stuur asb. Ronel Meintjies 3 6         >>>2011
Stuur asb. Ronell Mentz           ronellmentz@lantic.net ???
Stuur asb. Sanet Mattheus 4 4         ???
Sonisca Maree 26 5     082 782 5801   Gas2012-12
Susan Flemming 4 1 Garsfontein 012 421 5318(w) 072 340 8196 Susan.Fleming@emid.co.za Gas2013-09
Stuur asb. Susan de Bruin 14 9 Lynnwood Glen   082 921 7305 susandebruin@usa.net NV2013
Stuur asb. Suzette Muller           suzetmm@absamail.co.za ???
Stuur asb. Suzette de Beer 13 11         >>>2011
Stuur asb. Tafany Nice             Gas2013-06
Stuur asb. Tany               ???
Stuur asb. Tertius Hutten 25 2         >>>2011
Tiffany Crous 14 4         Gas2013-11
Stuur asb. Tonia Barker 12 1         >>>2011
Stuur asb. Ursula Barnard 6 5       ursula.barnard@giz.de ---
Stuur asb. Werner Lachmann             Gas2011
Stuur asb. Willem Honiball 2 6         ???
Stuur asb. Willie Marais 18 8 Meyerspark 012 734 3221(w) 083 677 5777 w.marais1953@gmail.com Bespr201308
Wilna Horn 21 7       hornwilna@gmail.com Gas
Stuur asb. Yvonne Vos 8 11         ???
Zeldi Shawe           zeldie.shawe@gmail.com Gas
Zettie Campher             Gas2012-02
Geskep op 2015-05-31 18:50:52

Indien u inligting verkeerd is, kontak asb die webmeester.